10 tons pijplasrollen, zelfuitlijnend, 2800 mm, voor windmolentoren
✧ Inleiding
1. De diameter van het vat ligt tussen 320 en 2800 mm.
2. Eén aangedreven set / Eén vrijloopset / Elektrisch besturingssysteem.
3. Klanten kunnen de zelfuitlijnende lasrotators van 10 ton aanpassen aan hun eigen specificaties.
De zelfuitlijnende lasrotator van 4,10 ton kan worden bediend met een handbediening en een voetpedaal.
5. Rubberen wiel of stalen wiel, afhankelijk van uw behoefte.
6. De zelfuitlijnende lasrotator is eenvoudig te bedienen.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | SAR-10 lasrol |
| Draaicapaciteit | maximaal 10 ton |
| Laadvermogen-aandrijving | maximaal 5 ton |
| Laadcapaciteit - vrijloop | maximaal 5 ton |
| Scheepsgrootte | 320~2800 mm |
| Manier aanpassen | Zelfuitlijnende rol |
| Motorrotatievermogen | 1,1 kW |
| Rotatiesnelheid | 100-1000 mm/min Digitale weergave |
| Rolgrootte | Ø300*150mm |
| Snelheidsregeling | Variabele frequentie-driver |
| Wieltjes | Staal gecoat met PU-type |
| Besturingssysteem | Voetpedaal 8m kabel |
| Kleur | Op maat gemaakt |
| Garantie | Een jaar |
| Opties | Capaciteit met grote diameter |
| basis voor gemotoriseerde wielen | |
| Draadloze handbedieningskast |
✧ Merk reserveonderdelen
Voor internationale activiteiten gebruikt Weldsuccess uitsluitend bekende merken reserveonderdelen om een lange levensduur van de lasrotators te garanderen. Zelfs als er na jaren onderdelen kapot gaan, kan de eindgebruiker deze eenvoudig lokaal vervangen.
1. De frequentieomvormer is van het merk Damfoss.
2. De motor is van het merk Invertek of ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
✧ Besturingssysteem
1. Handbedieningskast met weergave van de rotatiesnelheid, vooruit-, achteruit-, verlichtings- en noodstopfuncties.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. Voetpedaal om de draairichting te regelen.
4. Een draadloze handbedieningskast is beschikbaar indien nodig.
✧ Productievoortgang
Als fabrikant produceren wij lasrotators door originele stalen platen te snijden, lassen, mechanisch te bewerken, gaten te boren, te assembleren, te lakken en tot slot te testen.
Op deze manier controleren we het gehele productieproces volgens ons ISO 9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem. Zo garanderen we dat onze klanten producten van hoge kwaliteit ontvangen.
✧ Vorige projecten







