3030 Kolomarm met cameramonitor en laserpointer
✧ Inleiding
Lasarmarm voor het lassen van naden van drukvaten, windmolens en olietanks. Weldsuccess Ltd levert de complete lasarmarm met geïntegreerde SAW-stroombron van Chinese of Amerikaanse makelij. De stroombron kan bestaan uit een enkele draad of dubbele draden, zoals de Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 en Lincoln AC/DC-1000 met NA-3, NA-5, Max-10 of Max-19 controller.
De kolomarm met optionele reserveonderdelen voor laserpointer, cameramonitor en fluxterugwinningssysteem. Het complete lassysteem maakt het lassen van binnen- en buitennaden van tanks eenvoudiger.
1. Lasarmen voor lasconstructies worden veel gebruikt voor het lassen van langsnaden of rondnaden aan de binnen- en buitenkant van windmolentorens, drukvaten en tanks. In combinatie met ons lasrotatiesysteem is automatisch lassen mogelijk.
2. Door het apparaat samen met laspositioneerders te gebruiken, wordt het lassen van de flenzen ook gemakkelijker.
3. Afhankelijk van de lengte van de werkstukken, maken we ook kolomarmen met wielen. Deze zijn dus ook geschikt voor het lassen van lange langsnaden.
4. Op de arm van de laskolom kunnen we zowel een MIG-stroombron, een SAW-stroombron als een AC/DC-tandemstroombron installeren.
5. Het lasarmsysteem wordt gehesen door middel van een dubbele schakelketting. Het is tevens voorzien van een valbeveiligingssysteem om de veiligheid te garanderen, zelfs als de ketting breekt.
6. Een fluxterugwinningsmachine, een lascameramonitor en een laserpointer zijn allemaal beschikbaar om automatisch lassen mogelijk te maken. U kunt ons een e-mail sturen voor een werkvideo.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | MD 3030 C&B |
| Draagvermogen aan het uiteinde van de giek | 250 kg |
| Verticale giekbeweging | 3000 mm |
| Verticale gieksnelheid | 1100 mm/min |
| Horizontale giekverplaatsing | 3000 mm |
| Horizontale snelheid | 175-1750 mm/min VFD |
| Boom eind dwarsslide | Gemotoriseerd 150*150 mm |
| Rotatie | ±180° Handmatig met vergrendeling |
| Reisroute | Gemotoriseerd reizen |
| Spanning | 380V±10% 50Hz 3-fasen |
| Besturingssysteem | Afstandsbediening met 10m kabel |
| Kleur | RAL 3003 ROOD + 9005 Zwart |
| Opties-1 | Laserpointer |
| Opties -2 | Cameramonitor |
| Opties-3 | Fluxterugwinningsmachine |
✧ Merk reserveonderdelen
1. De motor voor de rem van de kolomlift en de frequentiegestuurde motor voor de giek zijn afkomstig van Invertek en beschikken over volledige CE-certificering.
2. De frequentieomvormer is van Schneider of Danfoss en beschikt over zowel CE- als UL-certificering.
3. Alle reserveonderdelen van de lasarm zijn gemakkelijk te vervangen als ze na een paar jaar door een ongeluk kapot gaan, en dat kan lokaal bij de eindgebruiker.
✧ Besturingssysteem
1. De kolomarmlift is voorzien van een valbeveiligingssysteem om de veiligheid tijdens het werk te garanderen. Alle kolomarmliften worden vóór levering aan de eindgebruiker getest op hun valbeveiligingssysteem.
2. De rijdende wagon is tevens voorzien van een veiligheidshaak aan de rails om te voorkomen dat de wagon valt.
3. Elke kolomarm is voorzien van een platform met stroomvoorziening.
4. De fluxterugwinningsmachine en de stroombron kunnen in één apparaat worden geïntegreerd.
5. De kolomarm met één afstandsbediening voor het omhoog/omlaag bewegen, vooruit/achteruit bewegen en vooruit/achteruit rijden van de arm.
6. Indien de kolomarm is voorzien van een geïntegreerde SAW-stroombron, beschikt de afstandsbediening ook over functies zoals het starten en stoppen van het lassen, draadaanvoer en draadterugvoer, enz.
✧ Vorige projecten
Als fabrikant produceren wij de laskolomarm door originele stalen platen te snijden, lassen, mechanisch te bewerken, gaten te boren, te assembleren, te lakken en tot slot te testen.
Op deze manier controleren we het gehele productieproces volgens ons ISO 9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem. Zo garanderen we dat onze klanten producten van hoge kwaliteit ontvangen.








