300T zware pijplasrollen/draaibanken met boutverstelling
✧ Inleiding
1. Een conventionele rotator bestaat uit een aandrijfrotatoreenheid met motor, een vrij draaiende looprol, een stalen frame en een elektrisch besturingssysteem.
2. Alle aandrijf- en loopwielunits zijn voorzien van wielen van PU-materiaal, wat een lange levensduur garandeert.
3. Rolwielen van staal zijn op speciaal verzoek verkrijgbaar.
4. Alle PU-wielen of stalen wielen worden bevestigd met bouten van klasse 12.9.
5. Afstandsbediening met functies voor vooruit, achteruit, draaisnelheid, pauze, noodstop en reset.
6. Voor deze zware lasrollen leveren wij ook de draadloze handbedieningskast met een signaalontvanger met een bereik van 30 meter.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | CR-300 lasrol |
| Draaicapaciteit | Maximaal 300 ton |
| Laadvermogen-aandrijving | Maximaal 150 ton |
| Laadcapaciteit - vrijloop | Maximaal 150 ton |
| Scheepsgrootte | 1000~6000 mm |
| Manier aanpassen | Boutafstelling |
| Motorrotatievermogen | 2*5,5 kW |
| Rotatiesnelheid | 100-1000 mm/min |
| Snelheidsregeling | Variabele frequentie-driver |
| Wieltjes | Staalmateriaal |
| Rolgrootte | Ø700*300mm |
| Spanning | 380V±10% 50Hz 3-fasen |
| Besturingssysteem | Afstandsbediening met 15 meter kabel |
| Kleur | Op maat gemaakt |
| Garantie | Een jaar |
| Certificering | CE |
✧ Functie
1. Het product pijplasrollen is verkrijgbaar in verschillende series, zoals zelfuitlijnende, verstelbare, verplaatsbare, kantelbare en anti-drift types.
2. De conventionele pijplasrolstandaard uit deze serie kan worden aangepast aan werkstukken met verschillende diameters door de hartafstand van de rollen aan te passen met behulp van voorgeboorde schroefgaten of een spindel.
3. Afhankelijk van de toepassing zijn er drie soorten roloppervlakken: PU/rubber/staal.
4. De pijplasrollen worden hoofdzakelijk gebruikt voor het lassen van pijpen, het polijsten van tankrollen, het schilderen van draairollen en de assemblage van tankdraairollen op cilindrische rollenschalen.
5. De pijplasdraai-rolmachine kan samen met andere apparatuur worden aangestuurd.
✧ Merk reserveonderdelen
1. De frequentieomvormer is van het merk Danfoss/Schneider.
2. De rotatie- en kantelmotoren zijn van het merk Invertek/ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
Alle reserveonderdelen zijn eenvoudig te vervangen op de lokale markt van de eindgebruiker.
✧ Besturingssysteem
1. Afstandsbediening met display voor rotatiesnelheid, voorwaartse rotatie, achterwaartse rotatie, kantelen omhoog, kantelen omlaag, verlichting en noodstop.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. Voetpedaal om de draairichting te regelen.
4. We hebben ook een extra noodstopknop aan de zijkant van de machinebehuizing toegevoegd. Dit zorgt ervoor dat de machine in geval van een ongeval direct kan worden gestopt.
5. Al onze besturingssystemen zijn CE-gecertificeerd voor de Europese markt.
✧ Vorige projecten











