Automation LHC 2020 laskolom- en giekmanipulator voor drukvaten
✧ Inleiding
1. Lasarmen voor lasconstructies worden veel gebruikt voor het lassen van langsnaden of rondnaden aan de binnen- en buitenkant van windmolentorens, drukvaten en tanks. In combinatie met ons lasrotatiesysteem is automatisch lassen mogelijk.
2. Door het apparaat samen met laspositioneerders te gebruiken, wordt het lassen van de flenzen ook gemakkelijker.
3. Afhankelijk van de lengte van de werkstukken, maken we ook kolomarmen met wielen. Deze zijn dus ook geschikt voor het lassen van lange langsnaden.
4. Op de arm van de laskolom kunnen we zowel een MIG-stroombron, een SAW-stroombron als een AC/DC-tandemstroombron installeren.
5. Het lasarmsysteem wordt gehesen door middel van een dubbele schakelketting. Het is tevens voorzien van een valbeveiligingssysteem om de veiligheid te garanderen, zelfs als de ketting breekt.
6. Een fluxterugwinningsmachine, een lascameramonitor en een laserpointer zijn allemaal beschikbaar om automatisch lassen mogelijk te maken. U kunt ons een e-mail sturen voor een werkvideo.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | MD 2020 C&B |
| Draagvermogen aan het uiteinde van de giek | 250 kg |
| Verticale giekbeweging | 2000 mm |
| Verticale gieksnelheid | 1000 mm/min |
| Horizontale giekverplaatsing | 2000 mm |
| Horizontale snelheid | 120-1200 mm/min VFD |
| Boom eind dwarsslide | Gemotoriseerd 100*100 mm |
| Rotatie | ±180° Handmatig met vergrendeling |
| Reisroute | Gemotoriseerd reizen |
| Reissnelheid | 2000 mm/min |
| Spanning | 380V±10% 50Hz 3-fasen |
| Besturingssysteem | Afstandsbediening met 10m kabel |
| Kleur | Op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
| Opties-1 | Laserpointer |
| Opties -2 | Cameramonitor |
| Opties-3 | Fluxterugwinningsmachine |
✧ Merk reserveonderdelen
Voor internationale activiteiten gebruikt Weldsuccess uitsluitend bekende merken reserveonderdelen om een lange levensduur van de lasarm te garanderen. Zelfs als er na jaren onderdelen kapot gaan, kan de eindgebruiker deze eenvoudig lokaal vervangen.
1. De frequentieomvormer is van het merk Damfoss.
2. De motor is van het merk Invertek of ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
✧ Besturingssysteem
1. Handbedieningskast met arm omhoog/omlaag, arm vooruit/achteruit / dwarssledes voor het verstellen van de lastoorts omhoog/omlaag, links/rechts, draadaanvoer, draadterugvoer, stroomindicatielampjes en noodstop.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. We kunnen de lasrotator of laspositioneerder ook integreren met de kolomarm om automatisch lassen mogelijk te maken.
✧ Vorige projecten
Als fabrikant produceren wij de laskolomarm door originele stalen platen te snijden, lassen, mechanisch te bewerken, gaten te boren, te assembleren, te lakken en tot slot te testen.
Op deze manier controleren we het gehele productieproces volgens ons ISO 9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem. Zo garanderen we dat onze klanten producten van hoge kwaliteit ontvangen.











