CR-300T Conventionele lasrotator
✧ Inleiding
Lasrotators met een draagvermogen van 1.300 ton, inclusief één aandrijfeenheid en één loopwieleenheid.
2. Normaal gesproken gebruiken we stalen wielen met een diameter van 700 mm en een breedte van 300 mm. Stalen wielen zijn op maat verkrijgbaar.
3. Met 2 frequentiegestuurde motoren van 5,5 kW wordt een stabielere rotatie gegarandeerd.
4. Indien de vaten excentrisch zijn, zullen we de remmotor gebruiken om het rotatiekoppel te verhogen.
5. Standaard 300-tons lasrotator met een capaciteit voor vaten met een diameter van 8000 mm. We kunnen ook grotere formaten op maat maken, afhankelijk van de wensen van de eindgebruiker.
6. Vaste onderstellen, gemotoriseerde verrijdbare wielen en complete kweeklijnen zijn allemaal verkrijgbaar bij Weldsuccess Ltd.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | CR-300 lasrol |
| Draagvermogen | maximaal 150 ton*2 |
| Manier aanpassen | Boutafstelling |
| Hydraulische afstelling | Omhoog/Omlaag |
| Diameter van het bloedvat | 1000~8000 mm |
| Motorvermogen | 2*5,5 kW |
| Reisroute | Handmatig reizen met vergrendeling |
| Wieltjes | PU |
| Rolgrootte | Ø700*300mm |
| Spanning | 380V±10% 50Hz 3-fasen |
| Besturingssysteem | Draadloze handbox |
| Kleur | Op maat gemaakt |
| Garantie | Een jaar |
| Certificering | CE |
✧ Functie
1. Het product pijplasrollen is verkrijgbaar in verschillende series, zoals zelfuitlijnende, verstelbare, verplaatsbare, kantelbare en anti-drift types.
2. De conventionele pijplasrolstandaard uit deze serie kan worden aangepast aan werkstukken met verschillende diameters door de hartafstand van de rollen aan te passen met behulp van voorgeboorde schroefgaten of een spindel.
3. Afhankelijk van de toepassing zijn er drie soorten roloppervlakken: PU/rubber/staal.
4. De pijplasrollen worden hoofdzakelijk gebruikt voor het lassen van pijpen, het polijsten van tankrollen, het schilderen van draairollen en de assemblage van tankdraairollen op cilindrische rollenschalen.
5. De pijplasdraai-rolmachine kan samen met andere apparatuur worden aangestuurd.
✧ Merk reserveonderdelen
1. De frequentieomvormer is van het merk Danfoss/Schneider.
2. De rotatie- en kantelmotoren zijn van het merk Invertek/ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
Alle reserveonderdelen zijn eenvoudig te vervangen op de lokale markt van de eindgebruiker.
✧ Besturingssysteem
1. Afstandsbediening met display voor rotatiesnelheid, voorwaartse rotatie, achterwaartse rotatie, kantelen omhoog, kantelen omlaag, verlichting en noodstop.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. Voetpedaal om de draairichting te regelen.
4. We hebben ook een extra noodstopknop aan de zijkant van de machinebehuizing toegevoegd. Dit zorgt ervoor dat de machine in geval van een ongeval direct kan worden gestopt.
5. Al onze besturingssystemen zijn CE-gecertificeerd voor de Europese markt.
✧ Vorige projecten











