CR-100 zware lasrotator van 100 ton voor een maximale diameter van 5500 mm
✧ Inleiding
Lasrotators met een draagvermogen van 1.100 ton, inclusief één aandrijfeenheid en één loopwieleenheid.
2. Normaal gesproken gebruiken we PU-wielen met een diameter van 500 mm en een breedte van 400 mm. Stalen wielen zijn op aanvraag leverbaar.
3. Met 2 frequentiegestuurde motoren van 3 kW wordt een stabielere rotatie gegarandeerd.
4. Indien de vaten excentrisch zijn, zullen we de remmotor gebruiken om het rotatiekoppel te verhogen.
5. Standaard 100-tons lasrotator met een capaciteit voor vaten met een diameter van 5500 mm. We kunnen ook grotere formaten op maat maken, afhankelijk van de wensen van de eindgebruiker.
6. Vaste onderstellen, gemotoriseerde verrijdbare wielen en complete kweeklijnen zijn allemaal verkrijgbaar bij Weldsuccess Ltd.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | CR-100 lasrol |
| Draaicapaciteit | maximaal 100 ton |
| Aandrijfvermogen | maximaal 50 ton |
| Laadvermogen van de vrijloopmotor | maximaal 50 ton |
| Manier aanpassen | Boutafstelling |
| Motorvermogen | 2*3 kW |
| Diameter van het bloedvat | 800~5000 mm |
| Rotatiesnelheid | 100-1000 mm/min Digitale weergave |
| Snelheidsregeling | Variabele frequentie-driver |
| Wieltjes | Staal gecoat met PU-type |
| Besturingssysteem | Afstandsbedieningskast en voetpedaalschakelaar |
| Kleur | RAL3003 ROOD & 9005 ZWART / Op maat gemaakt |
| Opties | Capaciteit met grote diameter |
| basis voor gemotoriseerde wielen | |
| Draadloze handbedieningskast |
✧ Merk reserveonderdelen
1. Onze reductiekast met 2 rotaties is een zwaar type met een koppel van meer dan 9000 Nm.
2. Beide motoren hebben een vermogen van 3 kW en zijn volledig CE-gecertificeerd voor de Europese markt.
3. De elektrische bedieningselementen zijn gemakkelijk verkrijgbaar bij Schneider.
4. Eén afstandsbedieningskastje of draadloos bedieningspaneel wordt meegeleverd.
✧ Besturingssysteem
1. Normaal gesproken heeft de lasrotator één afstandsbediening waarmee de draairichting en de draaisnelheid kunnen worden geregeld.
2. Werknemers kunnen de rotatiesnelheid aanpassen via een digitaal display op de bedieningskast. Zo kunnen ze eenvoudig de juiste rotatiesnelheid instellen.
3. Voor zware lasrotators kunnen we ook draadloze handbediening leveren.
4. Alle functies zijn beschikbaar op de afstandsbediening, zoals de weergave van de rotatiesnelheid, vooruit, achteruit, verlichting en noodstop, enz.
✧ Productievoortgang
Als fabrikant produceren wij lasrotators door originele stalen platen te snijden, lassen, mechanisch te bewerken, gaten te boren, te assembleren, te lakken en tot slot te testen.
Op deze manier controleren we het gehele productieproces volgens ons ISO 9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem. Zo garanderen we dat onze klanten producten van hoge kwaliteit ontvangen.
✧ Vorige projecten









