SAR-20 lasdraaier met PU-wielen, 20 ton draagvermogen
✧ Inleiding
1. De zelfuitlijnende lasrotator is handiger dan de conventionele lasrollen met boutverstelling. Het is niet nodig om de kop van de rolwielen aan te passen, zelfs niet bij het lassen van buizen met een kleine diameter of tanks met een grotere diameter.
2. De rolkop sluit automatisch voor vaten met een kleine diameter en opent automatisch voor vaten met een grote diameter. Dit bespaart tijd bij het afstellen van de rolkop in vergelijking met het afstellen met bouten.
3. Alle 8 rolwielen zijn gemaakt van PU-materiaal, wat een langere levensduur heeft dan rubberen wielen. Hoewel de vaten van roestvrij staal zijn gemaakt, laten de rollen geen afdrukken achter op het oppervlak.
4. Extra gemotoriseerde wielen en een hydraulisch hefsysteem zijn optioneel verkrijgbaar.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | SAR - 5 lasrol |
| Draaicapaciteit | maximaal 5 ton |
| Laadvermogen-aandrijving | maximaal 2,5 ton |
| Laadcapaciteit - vrijloop | maximaal 2,5 ton |
| Scheepsgrootte | 250~2300 mm |
| Manier aanpassen | Zelfuitlijnende rol |
| Motorrotatievermogen | 0,75 kW |
| Rotatiesnelheid | 100-1000 mm/min Digitale weergave |
| Snelheidsregeling | Variabele frequentie-driver |
| Wieltjes | Staal gecoat met PU-type |
| Besturingssysteem | Afstandsbedieningskast en voetpedaalschakelaar |
| Kleur | RAL3003 ROOD & 9005 ZWART / Op maat gemaakt |
| Opties | Capaciteit met grote diameter |
| basis voor gemotoriseerde wielen | |
| Draadloze handbediening |
✧ Merk reserveonderdelen
Voor internationale activiteiten gebruikt Weldsuccess uitsluitend bekende merken reserveonderdelen om een lange levensduur van de lasrotators te garanderen. Zelfs als er na jaren onderdelen kapot gaan, kan de eindgebruiker deze eenvoudig lokaal vervangen.
1. De frequentieomvormer is van het merk Damfoss.
2. De motor is van het merk Invertek of ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
✧ Besturingssysteem
1. Handbedieningskast met weergave van de rotatiesnelheid, vooruit-, achteruit-, verlichtings- en noodstopfuncties.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. Voetpedaal om de draairichting te regelen.
4. Een draadloze handbedieningskast is beschikbaar indien nodig.
✧ Productievoortgang
De zelfuitlijnende lasrotators die wij leveren, worden volledig in eigen beheer geproduceerd, waardoor wij de productkwaliteit en levertijd eenvoudig kunnen controleren.
Op basis van het ISO 9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem zijn al onze producten CE-gecertificeerd, waardoor we vrijelijk naar de Europese markt kunnen exporteren.
✧ Vorige projecten








