VPE-3 laspositioneerder met een tafeldiameter van 1400 mm en spankoppen van 1200 mm.
✧ Inleiding
1. Normale standaard laspositioneerder met een draagvermogen van 3 ton en een tafeldiameter van 1400 mm.
2. De diameter van de tafel en de hoogte in het midden kunnen naar wens worden aangepast.
3. Ons technische team kan ook de afmetingen, positie en vorm van de T-shot-tafel ontwerpen op basis van de informatie over de werkstukken, zodat de eindgebruiker het werkstuk gemakkelijk op onze laspositioneerders kan plaatsen.
4. Een afstandsbediening en een voetpedaal worden samen met de machine verzonden.
5. Vaste hoogtepositioneerders, horizontale draaitafels en handmatige of hydraulische 3-assige hoogteverstellingspositioneerders zijn allemaal verkrijgbaar bij Weldsuccess Ltd.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | VPE-3 |
| Draaicapaciteit | maximaal 3000 kg |
| Tafeldiameter | 1400 mm |
| Rotatiemotor | 1,5 kW |
| Rotatiesnelheid | 0,05-0,5 tpm |
| Kantelmotor | 2,2 kW |
| Kantelsnelheid | 0,23 toeren per minuut |
| Kantelhoek | 0~90°/ 0~120° graden |
| Maximale excentrische afstand | 200 mm |
| Maximale zwaartekrachtafstand | 150 mm |
| Spanning | 380V±10% 50Hz 3-fasen |
| Besturingssysteem | Afstandsbediening met 8 meter kabel |
| Opties | Lasspankop |
| Horizontale tafel | |
| 3-assige hydraulische positioneerder |
✧ Merk reserveonderdelen
Al onze reserveonderdelen zijn afkomstig van internationaal gerenommeerde bedrijven, waardoor de eindgebruiker de onderdelen eenvoudig lokaal kan vervangen.
1. De frequentieomvormer is van het merk Danfoss.
2. De motor is van het merk Invertek of ABB.
3. De elektrische elementen zijn van het merk Schneider.
✧ Besturingssysteem
1. Handbedieningskast met weergave van de rotatiesnelheid, vooruit draaien, achteruit draaien, kantelen omhoog, kantelen omlaag, verlichting en noodstopfunctie.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. Voetpedaal om de draairichting te regelen.
✧ Productievoortgang
Sinds 2006 controleren we, op basis van het ISO 9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem, de kwaliteit van onze apparatuur vanaf de oorspronkelijke staalplaten. Elke productiestap wordt nauwlettend in de gaten gehouden door een inspecteur. Dit helpt ons ook om steeds meer opdrachten van de internationale markt te verwerven.
Tot nu toe hebben al onze producten een CE-goedkeuring voor de Europese markt. We hopen dat onze producten u van dienst kunnen zijn bij de productie van uw projecten.
✧ Vorige projecten



