30-tons zelfuitlijnende lasrotator voor het lassen van tanks van hoge kwaliteit
✧ Inleiding
1. SAR-30 staat voor 30Ton self aligning rotator, een zelfuitlijnende rotator met een draaivermogen van 30 ton, geschikt voor het roteren van schepen van 30 ton.
2. De aandrijfeenheid en de loopwieleenheid hebben elk een draagvermogen van 15 ton.
3. De standaarddiameter is 3500 mm, maar grotere diameters zijn mogelijk. Neem hiervoor contact op met ons verkoopteam.
4. Opties voor gemotoriseerde wielen of draadloze handbediening met 30m signaalontvanger.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | SAR-30 lasrol |
| Draaicapaciteit | maximaal 30 ton |
| Laadvermogen-aandrijving | Maximaal 15 ton |
| Laadcapaciteit - vrijloop | Maximaal 15 ton |
| Scheepsgrootte | 500~3500 mm |
| Manier aanpassen | Zelfuitlijnende rol |
| Motorrotatievermogen | 2*1,5 kW |
| Rotatiesnelheid | 100-1000 mm/minDigitaal display |
| Snelheidsregeling | Variabele frequentie-driver |
| Wieltjes | Staal gecoat metPU type |
| Besturingssysteem | Afstandsbedieningskast en voetpedaalschakelaar |
| Kleur | RAL3003 ROOD & 9005 ZWART / Op maat gemaakt |
| Opties | Capaciteit met grote diameter |
| basis voor gemotoriseerde wielen | |
| Draadloze handbedieningskast |
✧ Merk reserveonderdelen
Voor internationale activiteiten gebruikt Weldsuccess uitsluitend bekende merken reserveonderdelen om een lange levensduur van de lasrotators te garanderen. Zelfs als er na jaren onderdelen kapot gaan, kan de eindgebruiker deze eenvoudig lokaal vervangen.
1. De frequentieomvormer is van het merk Damfoss.
2. De motor is van het merk Invertek of ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
✧ Besturingssysteem
1. Afstandsbediening met display voor rotatiesnelheid, vooruit, achteruit, verlichting en noodstop, waardoor de bediening tijdens het werk eenvoudig is.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. De draadloze handbedieningskast is verkrijgbaar met een signaalontvangst van 30 meter.
✧ Productievoortgang
Bij Weldsuccess bieden we een uitgebreid assortiment aan geavanceerde apparatuur voor lasautomatisering.
Wij begrijpen dat betrouwbaarheid cruciaal is voor uw bedrijf. Daarom ondergaat al onze apparatuur strenge tests en voldoet deze aan de hoogste kwaliteitsnormen. U kunt erop vertrouwen dat onze producten keer op keer consistente resultaten leveren.
Tot nu toe exporteren we onze lasrotators naar de VS, het VK, Italië, Spanje, Nederland, Thailand, Vietnam, Dubai en Saoedi-Arabië, enzovoort. Meer dan 30 landen in totaal.
✧ Vorige projecten









