Conventionele hydraulische lasrotator 100T voor pijpstomplassen
✧ Inleiding
1. De Fit Up Welding Rotator is een soort roterende lastechniek die wordt gebruikt voor het monteren van onderdelen met een roterende lasopstelling.
2. Het is voorzien van een boutverstelling, waardoor het geschikt is voor stomplassen van pijpen.
3. De maximale capaciteit kan oplopen tot 40 ton, en het is uitgerust met een draadloze/afstandsbediening, waardoor het gemakkelijker te bedienen is.
4. Deze Fit Up lasrotator is ontworpen voor een nauwkeurig lasproces, is eenvoudig te bedienen en kan precies worden afgesteld voor verschillende lasvereisten.
5. Het apparaat heeft een hoge nauwkeurigheid en stabiliteit, en levert uitstekende lasprestaties. Het is bovendien uitgerust met veiligheidsvoorzieningen om de veiligheid tijdens het lasproces te garanderen.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | FT-100 lasrol |
| Draagvermogen | maximaal 50 ton*2 |
| Manier aanpassen | Boutafstelling |
| Hydraulische afstelling | Omhoog/Omlaag |
| Diameter van het bloedvat | 800~5000 mm |
| Motorvermogen | 2*2,22 kW |
| Reisroute | Handmatig reizen met vergrendeling |
| Wieltjes | PU |
| Rolgrootte | Ø500*300mm |
| Spanning | 380V±10% 50Hz 3-fasen |
| Besturingssysteem | Draadloze handbox |
| Kleur | Op maat gemaakt |
| Garantie | Een jaar |
✧ Functie
1. Beide secties beschikken over een vrije, multidimensionale verstelmogelijkheid.
2. De afstelling is flexibeler en kan beter worden aangepast aan verschillende soorten lasnaadtoestanden.
3. Het hydraulische V-wiel vergemakkelijkt de axiale beweging van de toren.
4. Het kan de werkefficiëntie bij de productie van dunwandige buizen met een grote buisdiameter aanzienlijk verbeteren.
5. De hydraulische montage-rotator bestaat uit een 3D-verstelbare verschuifrotator en een hydraulisch werkstation met effectieve bediening.
6. De rotorbasis is gemaakt van gelast plaatstaal, met een hogere sterkte om te voorkomen dat er na verloop van tijd kromtrekking optreedt.
7. Rotatorbasis en -boring is een geïntegreerd proces om een nauwkeurige rotatie van de rol te garanderen.
✧ Merk reserveonderdelen
1. De frequentieomvormer is van het merk Danfoss/Schneider.
2. De rotatie- en kantelmotoren zijn van het merk Invertek/ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
Alle reserveonderdelen zijn eenvoudig te vervangen op de lokale markt van de eindgebruiker.
✧ Besturingssysteem
1. Afstandsbediening met display voor rotatiesnelheid, voorwaartse rotatie, achterwaartse rotatie, kantelen omhoog, kantelen omlaag, verlichting en noodstop.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. Voetpedaal om de draairichting te regelen.
4. We hebben ook een extra noodstopknop aan de zijkant van de machinebehuizing toegevoegd. Dit zorgt ervoor dat de machine in geval van een ongeval direct kan worden gestopt.
5. Al onze besturingssystemen zijn CE-gecertificeerd voor de Europese markt.
✧ Vorige projecten











