Hydraulische 20 ton montage- en lasrotator voor windmolentorens
✧ Inleiding
1. Hydraulische lasrotators worden door middel van een oliecilinder afgesteld voor het aan elkaar lassen van meerdere afzonderlijke buizen.
2. Monteer de lasrotator met het hefsysteem voor het omhoog/omlaag bewegen met behulp van een draadloze handbediening tijdens het stomplassen.
3. Horizontaal verstelbare lasrotators zijn ook beschikbaar voor stomplassen.
4. Monteer lasrotators met een hydraulisch hefsysteem, maar laat alleen de vrijloopas draaien.
5. Te gebruiken in combinatie met een zelfuitlijnende lasrotator of conventionele lasrotators.
6. Hydraulische lasrotator met hefsysteem, geschikt voor lasrotators met draadloze handbediening.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | FT-20T lasrol |
| Draagvermogen | maximaal 10 ton*2 |
| Manier aanpassen | Boutafstelling |
| Hydraulische afstelling | Omhoog/Omlaag |
| Diameter van het bloedvat | 500~3500 mm |
| Motorvermogen | 2*1,1 kW |
| Reisroute | Handmatig reizen met vergrendeling |
| Wieltjes | PU |
| Rolgrootte | Ø400*200mm |
| Spanning | 380V±10% 50Hz 3-fasen |
| Besturingssysteem | Draadloze handbox |
| Kleur | Op maat gemaakt |
| Garantie | Een jaar |
| Certificering | CE |
✧ Functie
1. Beide secties beschikken over een vrije, multidimensionale verstelmogelijkheid.
2. De afstelling is flexibeler en kan beter worden aangepast aan verschillende soorten lasnaadtoestanden.
3. Het hydraulische V-wiel vergemakkelijkt de axiale beweging van de toren.
4. Het kan de werkefficiëntie bij de productie van dunwandige buizen met een grote buisdiameter aanzienlijk verbeteren.
5. De hydraulische montage-rotator bestaat uit een 3D-verstelbare draaischijf en een hydraulisch werkstation met effectieve bediening.
6. De rotorbasis is gemaakt van gelast plaatstaal, met een hogere sterkte om te voorkomen dat er na verloop van tijd kromtrekking optreedt.
7. De rotorbasis en het boren zijn ingebedde processen om een nauwkeurige rotatie van de rol te garanderen.
✧ Merk reserveonderdelen
1. De frequentieomvormer is van het merk Danfoss/Schneider.
2. De rotatie- en kantelmotoren zijn van het merk Invertek/ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
Alle reserveonderdelen zijn eenvoudig te vervangen op de lokale markt van de eindgebruiker.
✧ Besturingssysteem
1. Afstandsbediening met display voor rotatiesnelheid, voorwaartse rotatie, achterwaartse rotatie, kantelen omhoog, kantelen omlaag, verlichting en noodstop.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. Voetpedaal om de draairichting te regelen.
4. We hebben ook een extra noodstopknop aan de zijkant van de machinebehuizing toegevoegd. Dit zorgt ervoor dat de machine in geval van een ongeval direct kan worden gestopt.
5. Al onze besturingssystemen zijn CE-gecertificeerd voor de Europese markt.
✧ Vorige projecten









