Horizontale draaitafel met vooraf ingestelde rotatiehoek via PLC en touchscreenbediening.
✧ Inleiding
1. De horizontale laspositioneerder is een basisoplossing voor het roteren van de werkstukken.
2. De werktafel kan 360° gedraaid worden, waardoor het werkstuk in de optimale positie gelast kan worden. De rotatiesnelheid van de motor wordt geregeld door een frequentieomvormer (VFD).
3. Tijdens het lassen kunnen we de rotatiesnelheid naar wens aanpassen. De rotatiesnelheid wordt digitaal weergegeven op de afstandsbediening.
4. Afhankelijk van het verschil in buisdiameter kunnen er ook drieklauwspantangen worden gemonteerd om de buis vast te houden.
5. Vaste hoogtepositioneerders, horizontale draaitafels en handmatige of hydraulische 3-assige hoogteverstellingspositioneerders zijn allemaal verkrijgbaar bij Weldsuccess Ltd.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | HB-100 |
| Draaicapaciteit | Maximaal 10 ton |
| Tafeldiameter | 2000 mm |
| Rotatiemotor | 4 kW |
| Rotatiesnelheid | 0,05-0,5 tpm |
| Spanning | 380V±10% 50Hz 3-fasen |
| Besturingssysteem | Afstandsbediening met 8 meter kabel |
| Opties | Verticale hoofdpositioneerder |
| 2-assige laspositioneerder | |
| 3-assige hydraulische positioneerder |
✧ Merk reserveonderdelen
Voor internationale activiteiten gebruikt Weldsuccess uitsluitend bekende merken reserveonderdelen om een lange levensduur van de lasrotators te garanderen. Zelfs als er na jaren onderdelen kapot gaan, kan de eindgebruiker deze eenvoudig lokaal vervangen.
1. De frequentieomvormer is van het merk Damfoss.
2. De motor is van het merk Invertek of ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
✧ Besturingssysteem
1. Horizontale lastafel met één afstandsbediening voor het regelen van de rotatiesnelheid, voorwaartse rotatie, achterwaartse rotatie, verlichting en noodstop.
2. Op de elektrische kast kan de medewerker de aan/uit-schakelaar, de indicatielampjes, het storingsalarm, de resetfunctie en de noodstopfunctie bedienen.
3. De voetpedaalschakelaar dient om de draairichting te regelen.
4. Alle horizontale tafels zijn voorzien van een aardingsvoorziening voor lasverbindingen.
5. Een PLC- en RV-reductiekast voor robotbediening is ook verkrijgbaar bij Weldsuccess LTD.
✧ Vorige projecten
WELDSUCCESS LTD is een ISO 9001:2015 gecertificeerde fabrikant. Alle apparatuur wordt vervaardigd uit originele stalen platen en omvat het snijden, lassen, mechanisch bewerken, boren, assembleren, lakken en de uiteindelijke testen. Elke stap wordt onderworpen aan strenge kwaliteitscontroles om ervoor te zorgen dat elke klant een product ontvangt waar hij tevreden mee is.
De horizontale lastafel in combinatie met de laskolomarm voor bekleding is verkrijgbaar bij Weldsuccess LTD.











