SAR-100 lasrotator met gemotoriseerde wielen
✧ Inleiding
1. SAR-100 staat voor 100Ton zelfuitlijnende rotator, met een draaivermogen van 100 ton om schepen van 100 ton te roteren.
2. De aandrijfeenheid en de loopwieleenheid hebben elk een draagvermogen van 50 ton.
3. De standaarddiameter is 5500 mm, maar grotere diameters zijn mogelijk. Neem hiervoor contact op met ons verkoopteam.
4. Opties voor gemotoriseerde wielen of draadloze handbediening met 30m signaalontvanger.
✧ Belangrijkste specificaties
| Model | SAR-100 lasrol |
| Draaicapaciteit | maximaal 100 ton |
| Laadvermogen-aandrijving | maximaal 50 ton |
| Laadcapaciteit - vrijloop | maximaal 50 ton |
| Scheepsgrootte | 1000~5500 mm |
| Manier aanpassen | Zelfuitlijnende rol |
| Motorrotatievermogen | 2*3 kW |
| Rotatiesnelheid | 100-1000 mm/minDigitaal display |
| Snelheidsregeling | Variabele frequentie-driver |
| Wieltjes | Staal gecoat metPU type |
| Besturingssysteem | Afstandsbedieningskast en voetpedaalschakelaar |
| Kleur | RAL3003 ROOD & 9005 ZWART / Op maat gemaakt |
| Opties | Capaciteit met grote diameter |
| basis voor gemotoriseerde wielen | |
| Draadloze handbedieningskast |
✧ Merk reserveonderdelen
Voor internationale activiteiten gebruikt Weldsuccess uitsluitend bekende merken reserveonderdelen om een lange levensduur van de lasrotators te garanderen. Zelfs als er na jaren onderdelen kapot gaan, kan de eindgebruiker deze eenvoudig lokaal vervangen.
1. De frequentieomvormer is van het merk Damfoss.
2. De motor is van het merk Invertek of ABB.
3. De elektrische componenten zijn van het merk Schneider.
✧ Besturingssysteem
1. Afstandsbediening met display voor rotatiesnelheid, vooruit, achteruit, verlichting en noodstop, waardoor de bediening tijdens het werk eenvoudig is.
2. Hoofdschakelkast met aan/uit-schakelaar, indicatielampjes, alarm, resetfunctie en noodstopfunctie.
3. De draadloze handbedieningskast is verkrijgbaar met een signaalontvangst van 30 meter.
✧ Productievoortgang
Als fabrikant produceren wij lasrotators door originele stalen platen te snijden, lassen, mechanisch te bewerken, gaten te boren, te assembleren, te lakken en tot slot te testen.
Op deze manier controleren we het gehele productieproces volgens ons ISO 9001:2015 kwaliteitsmanagementsysteem. Zo garanderen we dat onze klanten producten van hoge kwaliteit ontvangen.
Tot nu toe exporteren we onze lasrotators naar de VS, het VK, Italië, Spanje, Nederland, Thailand, Vietnam, Dubai en Saoedi-Arabië, enzovoort. Meer dan 30 landen in totaal.
✧ Vorige projecten









